aktualności

Łódź gdzie zjeść tanio i smacznie?

Podczas pobytu w Łodzi warto zobaczyć miejsca, które utkwią w naszej pamięci na długo, jak również znaleźć restaurację, która zaserwuje niezapomniane dania kuchni polskiej bądź zagranicznej. Ten artykuł wskaże miejsca warte uwagi w Łodzi.

Wiele osób odwiedzających Łódź kieruje swoje kroki do centrum miasta, a dokładnie na ulicę Piotrkowską bowiem są przekonani, że znajdą odpowiedzi na pytanie łódź gdzie zjeść. Jednak jeśli szukasz ciekawych atrakcji turystycznych i miejsc, gdzie możesz dobrze zjeść, warto wybrać się do… łódzkiego zoo.

Ogród zoologiczny to fantastyczne miejsce na spędzenie wolnego czasu oraz znalezienie odpowiedzi gdzie dobrze zjeść w Łodzi. Zoo w Łodzi, które mieści się przy ulicy Konstantynowskiej zostało założone w roku 1938. Obecnie w zoo przebywa ponad 2000 zwierząt z około 700 gatunków co daje naprawdę imponujący wynik. Co więcej, ogród zoologiczny jako jedyny w Polsce posiada dwa zagrożone wyginięciem gatunki: lwy azjatyckie oraz ariranie amazońskie. Zoo w Łodzi jest podzielone na miejsca warte uwagi – są to następujące obiekty: małpiarnia, akwarium, wiwarium, motylarnia, pawilon małych ssaków oraz obiekt o nazwie świat ptaków. Co więcej, na terenie ogrodu zoologicznego mieszczą się restauracje, które podają dania dla dzieci i dorosłych.

Jeśli chcesz spędzić czas inaczej niż zazwyczaj, warto odwiedzić łódzkie zoo, które jest gwarantem dobrej zabawy.

Related posts

Darmowa pomoc prawna – kiedy można z niej skorzystać?

moniqua

Uszczelki okienne – jakie są najlepsze?

moniqua

Ochrona podłogi drewnianej – lakier do parkietu

moniqua