aktualności

Łódź gdzie zjeść tanio i smacznie?

Podczas pobytu w Łodzi warto zobaczyć miejsca, które utkwią w naszej pamięci na długo, jak również znaleźć restaurację, która zaserwuje niezapomniane dania kuchni polskiej bądź zagranicznej. Ten artykuł wskaże miejsca warte uwagi w Łodzi.

Wiele osób odwiedzających Łódź kieruje swoje kroki do centrum miasta, a dokładnie na ulicę Piotrkowską bowiem są przekonani, że znajdą odpowiedzi na pytanie łódź gdzie zjeść. Jednak jeśli szukasz ciekawych atrakcji turystycznych i miejsc, gdzie możesz dobrze zjeść, warto wybrać się do… łódzkiego zoo.

Ogród zoologiczny to fantastyczne miejsce na spędzenie wolnego czasu oraz znalezienie odpowiedzi gdzie dobrze zjeść w Łodzi. Zoo w Łodzi, które mieści się przy ulicy Konstantynowskiej zostało założone w roku 1938. Obecnie w zoo przebywa ponad 2000 zwierząt z około 700 gatunków co daje naprawdę imponujący wynik. Co więcej, ogród zoologiczny jako jedyny w Polsce posiada dwa zagrożone wyginięciem gatunki: lwy azjatyckie oraz ariranie amazońskie. Zoo w Łodzi jest podzielone na miejsca warte uwagi – są to następujące obiekty: małpiarnia, akwarium, wiwarium, motylarnia, pawilon małych ssaków oraz obiekt o nazwie świat ptaków. Co więcej, na terenie ogrodu zoologicznego mieszczą się restauracje, które podają dania dla dzieci i dorosłych.

Jeśli chcesz spędzić czas inaczej niż zazwyczaj, warto odwiedzić łódzkie zoo, które jest gwarantem dobrej zabawy.

Related posts

Na co zwracać uwagę, kiedy chcemy wynająć biuro?

moniqua

Wyposażenie hotelu

moniqua

Forma do chleba – jaką wybrać?

moniqua