aktualności biznes i ekonomia

Hotel – Łódź

Kilka miesięcy po inauguracji klubu jeździeckiego Salio otworzyli oni Aparthotel. Jest to miejsce, w którym możesz wypocząć a także spędzić aktywnie czas. Otóż, hotel pod łodzią to idealne miejsce zarówno dla pasjonatów jazdy konnej, ale też tych, którzy chcą odpocząć od zgiełku i cieszyć się relaksem na łonie natury. Noclegi w Aparthotelu Salio to propozycja zarówno dla wielbicieli aktywności, jak i dla tych, którzy poszukują wytchnienia i odpoczynku.

Idealny hotel dla dzieci!

Oprócz rezerwacji indywidualnych, Salio przyjmuje zorganizowane grupy kolonijne oraz szkolne. Przygotowują także firmowe wyjazdy integracyjne z całą masą atrakcji dostępną w ośrodku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom licznej grupy pasjonatów jazdy konnej,w hotelu pod Łodzią organizowane są letnie i zimowe obozy jeździeckie pod okiem doświadczonych instruktorów. Dzięki bogatej infrastrukturze i komfortowym miejscom noclegowym Salio to idealny hotel dla dzieci!

Wypoczynek na świeżym powietrzu

Malownicze tereny wokół hotelu pod Łodzią zachęcają do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Oprócz jazdy konnej Goście mają możliwość skorzystania z rowerów i kijków do nordic walking. Uzupełnieniem oferty Aparthotelu jest sala bilardowa, sala zabaw dla dzieci, zewnętrzny plac zabaw dla dzieci, boiska do piłki nożnej i koszykówki oraz miejsce na ognisko i grilla. Hotele koło Łodzi rzadko dysponują tak rozbudowanym zapleczem, przez co Salio jest liderem pod tym względem i czyni go dobrym wyborem na wypoczynek.

Related posts

Łódź gdzie zjeść tanio i smacznie?

moniqua

Co oznacza awaryjne otwieranie ? – Sosnowiec

moniqua

Stylowe pergole do ogrodu – różne typy konstrukcji

moniqua